Home Theater - Polish language

Discussion in 'HDD Media player(RTD 1619DR)' started by Mariusz, Feb 7, 2021.

  1. Mariusz

    Mariusz Active Member

    Hello, please help.
    In the earlier version of HT on Zidoo X10 I had covers and information about films in Polish.
    Now there is no Polish in the settings. I chose English, but it's a pity that I don't have a mother tongue. Well, unless in the new version of HT there is no possibility to choose the Polish language. If so, can anything be done about it?
     
  2. zwierzak

    zwierzak New Member

    mam Z9X , HT 4 , FW 6.1.03 i wszystko jest po polsku. odtwarzacz masz w polsce ?
     
    Mariusz likes this.
  3. Mariusz

    Mariusz Active Member

    Tak w Polsce. Nowy Zidoo Z10 Pro. HT 4 - okładki i opisy po angielsku - brak języka polskiego w ustawieniach.
    W Zidoo X10 wszystko ładnie miałem po polsku.
    Edit
    Zwierzak a masz w ustawieniach HT możliwość wyboru języka polskiego?

    Yes, in Poland. The new Zidoo Z10 Pro. HT 4 - covers and descriptions in English - no Polish in the settings.
    In Zidoo X10 I had everything nice in Polish.
    Edit
    Pet and do you have the option to choose Polish in the HT settings?
     
    Last edited: Feb 8, 2021
  4. zwierzak

    zwierzak New Member

    nie mam w ustawieniach języka polskiego. miałem okładki i opisy po polsku ale właśnie dzisiaj zmieniłem na angielski i pojawił się problem jak zmienić na polski ?
    musiałem przywrócić system do stanu pierwotnego flash Z9X. tutaj jest jak to zrobić
    https://www.zidoo.tv/Support/support_guide/guide_target/x0Yfq[ld]QEAzbeq7k9e[ld]3ulg==.html
    czyli do pierwszej wersji oprogramowania 6.0.22. ta wersja ma HT 3.0 . Dopiero wtedy zrobiłem upgrade do następnej wersji ( najniższą jaką miałem ) 6.0.45.
    po instalacji tej wersji przy uruchamianiu pojawiło się okno instalacyjne HT 4.0 gdzie zmienia się język ( automatycznie był polski ) i inne pierdoły. po zaakceptowaniu tego okna będzie już język polski okładek i opisów. Faktycznie w HT 4.0 nie ma możliwości ręcznie zmienić na język polski . do wyboru jest kilka innych. Jak się z polskiego zmieni na np. angielski to niestety trzeba przejść procedurę jak opisałem. Chyba że ktoś ma inny pomysł lub sposób.
     
    Mariusz likes this.
  5. Mariusz

    Mariusz Active Member

    No to kiepska sprawa. Mam wszystko elegancko ustawione w odtwarzaczu.
    Flash wszystko wykasuje. także chyba sobie odpuszczę. Angielski język okładek nie jest jakimś dużym problem.Może ktoś z adminów to przeczyta i w nowej wersji HT pojawi się język polski do wyboru.
    Dzięki zwierzak za zainteresowanie tematem.

    Well that's a bad thing. I have everything neatly arranged in the player.
    Flash will erase everything. I guess I'll let it go. The English language of the covers is not a big problem. Maybe one of administrators will read it and in the new version of HT there will be Polish to choose from.
    Thanks pet for your interest in the topic.
     

Share This Page