Home Theater 2.0 error scan

Discussion in 'ZIDOO Z10' started by Irekl, May 25, 2019.

  1. Irekl

    Irekl New Member

    Hello,
    I'm sorry for my bad English. After scanning (HDD WD in your pocket), home theater shows 150 films, but covers only 102! Why is it like that? unrecognized only 1. latest software, reset to factory settings done.
    Greetings.
     
  2. Jayjay

    Jayjay New Member

    Just to clarify are you saying that when you select all in HT2 it only shows 102 movie posters and not 150. Or are you saying that 48/49 have no artwork and it just shows the circular grey movie icon where the poster would be.
     
  3. Irekl

    Irekl New Member

    Dziękujemy za chęć odpowiedzi @Jayjay. Widzę, że sprzęt zidoo ma wiele błędów, których nie będę wymieniać. Wracając do tematu, HT2 skanuje mój dysk i wykrywa 159 filmów, z których jedno nie rozpoznaje, ale obejmuje pokaz 101 + 1 (nierozpoznany). Odkryłem, że okładka „sp|!t” pokazuje około 10 odcinków! czemu? w końcu to jeden film. Przeskakując te „odcinki”, ścieżka pokazała mi inne filmy do tej jednej okładki. Okazuje się, że NAZWA ma WIELKIE znaczenie, w nazwach było słowo „multi” (wiele języków). Usunąłem je i pojawiły się zagubione okładki. Wiem, czytałem na forum, że w nazwach mogą być różne definicje typu DD.5.1, czy rok i rozdzielczość. Wynika z tego, że niektóre słowa w nazwie filmu blokują informacje o tym, czym jest film.
    Programiści z ZIDOO. Dlaczego przeglądarka nie ma wyszukiwarki nazw plików? (chyba że go nie znalazłem) lub dlaczego mysz powietrzna V9 nie wyszukuje podczas naciskania liter?
     
    Last edited: Jun 5, 2019

Share This Page